Torszkę o mnie...
Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się … ojj daaawno ;). Pierwsze poważne zlecenie na reportaż ślubny zrealizowałem w 2008, klienci byli zadowoleni i to skłoniło mnie do dalszego rozwoju w kierunku fotografii. W ciągu tych kilku lat zrealizowałem kilkadziesiąt reportaży weselnych, sesji fotograficznych, sesji reklamowych i wykonałem tysiące zdjęć z imprez. Można powiedzieć że byłem prekursorem fotografii klubowej. W 2005 roku stworzyłem internetową stronę lokalnego klubu na której oczywiście zamieszczałem fotorelacji z imprez, i tak fotografia klubowa na stałe wpisała się w moje portfolio. Współpracowałem z klubami: Amnesia Club, JankowskaClub, Protector Biała. Obsługiwałem wiele dużych imprez, eventów i koncertów m.in. Dni Działoszyna, Beach Party, Burn Out Party, Disco Polo Bomba itp.


Troszke o moim sprzęcie
Sprzęt, na którym pracuję, to profesjonalny sprzęt marki Canon m.in. aparaty pełnoklatkowe, obiektywy stałoogniskowe, czyli wszystko co potrzebne do uzyskania jak najlepszego zdjęcia. Sprzęt jest zawsze dublowany, a więc nie ma mowy o awarii obiektywu czy aparatu, co jest szczególnie ważne jest przy reportażu ślubnym którego nie powtórzymy!
Moje zaplecze to również różnego rodzaju sprzęt studyjny i sprzęt plenerowy (mobilny), który pozwala na fotografowanie w niemal każdych warunkach. Jak wiadomo - sprzętu nigdy za wiele, a więc ciągle inwestuję w nowe klamoty, co odbija się niekorzystnie na moim budżecie osobistym ;) Jednakże jak zwykło się mówić: ”kto stoi w miejscu ten się cofa”.

Zapraszam do współpracy. Jeżeli masz ciekawy pomysł na sesję zdjęciową, napisz do mnie!

Tyle o mnie, więcej nie zanudzam.

PS. Jeżeli chcesz zarekomendować moje usługi, możesz to zrobić klikając:


Paweł Chudzicki

Galeria dostępna dla klientów. Aby wejść do prywatnej galerii należy wprowadzić KOD dostępu.