OFERTA WSPÓŁPRACY

Modelki i Modele

Dla kreatywnych modelek i modeli, oraz tych, którzy chcą spróbować swoich sił przed obiektywem, proponuję sesję zdjęciową na zasadzie TFP (w skrócie pozowanie za zdjęcia).
Jeżeli masz pomysł na własną sesję zdjęciową - prześlij do mnie scenariusz, a być może wspólnie zrealizujemy sesję dla Ciebie!
Zdjęcia które otrzymasz po sesji będą mogły wzbogacić Twoje portfolio, a to już milowy krok w kierunku modelingu. Obecnie większość portali społecznościowych typu fotka, nk, facebook, maxmodels jest wertowana przez headhunterów (łowców talentów). Dlatego publikując w internecie zdjęcia z sesji Twoje szanse na zauważenie wśród tysięcy przeciętnych fotek drastycznie wzrastają!
Nabór do własnych projektów będę ogłaszał na www.facebook.com/kreatywneFOTO (mój fanpejdż), a więc już teraz zachęcam do polubienia mojej strony.

Wizażyści, styliści, fryzjerzy

Jeżeli chcesz wypromować swoją osobę i usługi, jakie świadczysz, mogę dla Ciebie przeprowadzić promocyjną sesję zdjęciową. Realizuję wiele autorskich projektów, przy których możemy nawiązać współpracę i wypromować Twoje umiejętności.
Zdjęcia, które otrzymasz po sesji będziesz mógł/mogła wykorzystać na swojej stronie internetowej oraz w materiałach drukowanych (ulotki, plakaty, wizytówki, banery reklamowe). Proponuję również promocję poprzez moją stronę internetową w formie wymiany linków.
Nawiążę współpracę z osobami z branży przy sesjach komercyjnych.

Sklepy odzieżowe, salony mody, projektanci mody

Dla branży odzieżowej oferuję sesje reklamowe promujące produkty. Proponuję również wykorzystanie w moich autorskich sesjach państwa firmowej odzieży. W zamian przekazuję zdjęcia z sesji do wykorzystania w celach reklamowych (strona internetowa, materiały drukowane) oraz umieszczam informację na temat firmy dostarczającej odzież w galerii zdjęć z danej sesji. Po więcej szczegółów proszę o kontakt telefoniczny.

Właściciele Pałaców, Zamków, Dworków, Hoteli, Domów Weselnych i innych budynków

Nawiążę współpracę z właścicielami budynków, z ciekawymi wnętrzami, ogrodami itp. W zamian za udostępnienie miejsca na sesje zdjęciowe oferuję sesję typu Panorama, Panorama 3D, Wirtualna wycieczka oraz sesje reklamowe. Takie zdjęcia świetnie nadają się do wykorzystania na stronie internetowej oraz w materiałach drukowanych (plakaty, ulotki, foldery reklamowe, bilbordy). Panoramy 3D i Wirtualne Wycieczki odróżnią Państwa stronę internetową od szarej konkurencji.
Po więcej informacji na temat współpracy proszę o kontakt telefoniczny.

Fotografowie

Lubisz fotografię tak jak ja? Jesteś profesjonalistą, a może młodym adeptem fotografii? Jeżeli tak, to możemy wspólnie wybrać się w plener, zorganizować sesję, pstryknąć kilka zdjęć i wymienić się doświadczeniami. Zapraszam i czekam na kontakt.

Inne formy współpracy

Jestem otwarty na każdą formę współpracy. Czekam na propozycje. Dane kontaktowe w zakładce "Kontakt"


Galeria dostępna dla klientów. Aby wejść do prywatnej galerii należy wprowadzić KOD dostępu.